Ave Del Paraiso
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Ave Del Paraiso Colón villa ligt in de buurt van bezienswaardigheden zoals Reservorio De Piedras Semipreciosas, op circa 5-minuten loopafstand. Het vakantiehuis ligt binnen 4 km van de Granja La Administracion en beschikt over een patio met uitzicht op de tuin.
De Playas Publicas San Jose is op circa 10 minuten rijden gesitueerd. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van de Fiestas de las Artesanias, op ongeveer 2 km afstand. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Casino van Colon, gelegen op ongeveer 20-minuten loopafstand.
Ave Del Paraiso villa biedt stadsgezichten.
De villa biedt een complete keuken, evenals een eethoek buiten om te koken en te dineren. Helados Bahillo, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op ongeveer 1 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een keukenfaciliteit in Ave Del Paraiso villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Ave Del Paraiso villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Ave Del Paraiso villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Ave Del Paraiso villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Ave Del Paraiso villa?
Gasten die in Ave Del Paraiso villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Granja La Administracion en de Playas Publicas San Jose bereiken, die respectievelijk binnen 4 km van de accommodatie en op 4,1 km afstand liggen.